Комфортабельный частный отель в Карпатах «ЧЕРСАК»
Комфортабельный частный отель в Карпатах «ЧЕРСАК»
ГЛАВНАЯ ПРОЖИВАНИЕ ПИТАНИЕ ДОСУГ УСЛУГИ КОНТАКТЫ

Адмістративний поділ: Микуличин – центр сільської Ради та підпорядковано міській раді м.Яремче,Івано-Франківської обл., Україна.

Найближчі населені пункти(курорти) : ·Яремче ·Татарів ·Ворохта ·Яблуниця ·Поляниця/Буковель/

Микуличин – це низькогірний карпатський курорт, який розташовано в долині р. Прут; відноситься до Яремчанської міської ради Івано-Франківської області. Найдовше село в Україні – його загальна протяжність складає 44 км – веде свою історію ще з XV ст. Микуличин знаходиться на території Карпатського Природного Національного Парку на висоті 750 м н.р.м., а отже краса незайманої природи панує скрізь у регіоні.

Історія – офіційно заснування Микуличина датується 1412 роком.В ньму говориться, що Микуличин відносився до Делятинської волості. Власниками ціеї території до 1579 року були брати Стецько та Івашко Неговичі ( Делятинські),пізніше згадуються Яків Хотимирський ,Христофор Блудницький та Павло іІван Турецькі. В кінці ХVI століття Микуличин у складі Делятинської волості опинився в руках магната Белзецького ,який зосередив всвоїх руках біля 50 населених пунктів між Чорногорою та Обертином , зокрема.

Але по історичним дослідженням перші згадки щодо послення на території Микуличина датуються 10-м століттям. Древлянський князь Мал в районі теперішнього с.Микуличина заснував військове містечко(поселення)під назвою Іскорости для захисту кордонів Київської Русі. Микуличин , Дора та Ямна.

Територія-територія Микуличина (раніше 435 квадратних кілометрів) сягала на південь аж до хребта Чорногорки. До відділення з нього в 1927 р. самостійних громад Ворохти і Татарова, Микуличин був найбільшим населеним пунктом тодішньої Польщі. Я.Фальковський в своїй праці "Західне пограниччя Гуцульщини" подає назви 46 присілків Микуличина згідно урядового документу 1856р.

Населення: Внаслідок демократичних подій Другої Світової війни та післявоєнного періоду, населення Микуличина стало майже виключно українським і в 1989 р. налічувало 5600 жителів. А вже за даними перепису 2001 року - лише 4900 жителів.

Мобільні оператори:Київстар,МТС,Лайф,Білайн.

Телефонний код (+3803434). Поштовий індекс 78590.Описание номеров гостиницы Черсак Видео тур по гостинице Тарифы 2018-2019 гг. Тарифы на Праздники 2018-2019 гг.: Новый год и Рождество! Акции и Скидки Гостиница в Карпатах, Гостиница Черсак Услуги гостиницы в Буковели - Черсак Как добраться до Яремче
AUG
19
На каникулы или в отпуск в Карпаты - в отель Черсак!
У нас вы найдете все что нужно для комфорта, что хочется для отдыха и все, что желаете для восстановления сил и энергии:)...
НАШЕ МЕСТОРАСПОЛОЖЕНИЕ И КОНТАКТЫ

+38 (097) 042-91-60

Hotel_Chersak

Ивано-Франковская область,
Яремчанский сельский совет,
с. Микуличин, участок «Бугры» 106 а,
Усадьба «Черсак»

Забронировать номер

АКЦИИ и СКИДКИ

Скидки на коллективное размещение

Это группы от 10 человек. Мы подберем для Вас подходящие номера и оптимальную цену!подробнее
АКТУАЛЬНО ЗНАТЬ

От Буковели до Черсака

Расстояния к нашему отелю:
от г. Яремче - 10 км.
от пгт. Ворохта - 15 км.
от с. Яблуница - 18 км.
от ТК «Буковель» - 22 км. подробнее

TripAdvisor

2011 - 2018 © Отель Черсак. Дизайн и программирование: Inter-Biz. Все права защищены.
Любое использование текстовых и графических материалов, а также элементов дизайна
сайта может осуществляться только с письменного разрешения компании Отеля Черсак.
Обязательно размещение обратной ссылки.

Page Rank Icon